p > Blog (Můj deník) > 13.7.2009 - 20.7.2009 - caching v Praze, Londýně a Frankfurtu

Zpět
Pošli link kamarádovi 20.7.09  

13.7.2009 - 20.7.2009 - caching v Praze, Londýně a Frankfurtu

13.7.2009 - pondělí - caching v Praze a odlet do Frankfurtu  
Vstali jsme něco po osmé ráno, posnídali frgály z domu a vyrazili směr Chuchle. Naštěstí bylo krásné počasí a hledání cachí v této oblasti bylo velmi pohodové. Nejprve jsme to dělali stylem co jedna autobusová zastávka jedna cache, ale jakmile jsme se dostali až do blízkosti Chuchle, chodili jsme už jen pěšky. Ve 14.00 jsme měli na kontě 11 nových nálezů a pár desítek fotografií. Oběd jsme si dali u Václaváku, načež jsme v kanceláři nechali dobít přístroje a chvíli odpočívali. Odlet do Frankfurtu je naplánován na 21:00. Odlet byl naprosto v pohodě. Bohužel ve Franfurtu v noci hodně pršelo, takže místo cachingu jsme si ustalli v letištní hale a do rána zdřímli.  
 
14.7.2009 - úterý - první den v Londýně  
Letadlo z Frankfurtu do Londýna letělo velmi brzy ráno. Hned po přistání jsme si zašli na Burgerking, vybrali libry, nastartovali GPS přístroje a vydali se pěšky po cachích směr Londýn, centrum. To je ovšem 45 km daleko. Po zhruba 15 km jsme našli vlakové nádraží a zbytek cesty do centra dojeli vlakem (8 liber). V centru jsme si pořídili Oyster karty na týden (28 liber) a SIM kary místního operátora, což zabralo docela dlouhou dobu. Pak jsme ulovili nějaké kešky a vydali se na adresu ubytování. Cestou jsme samozřejmě posbírali všechny keše, které se nám dostaly pod ruce. Když jsme našli tu správnou adresu ubytování, tak jsme zjistili, že domácí ještě není doma. Zašli jsme si k blízké kavárně s otevřenou wi-fi, našli si nastavení pro naše telefony a zjistili jsme, že bytný přijde z práce až pozdě večer, tak jsme zašli odlovit nějaké blízké kešky a na ubytování dorazili až, když už byl majitel doma. Ubytovali jsme se a vyrazili do nejbližší hospody na cider beer (jablečné pivo). Po dvou pintách jsme se přesunuli domů a dali si ještě jednu sklenku nějakého silnějšího pití (něco jako španělská vodka a jablečný juice 1 ku 1). Tento den jsme nachodili celkem 32 km.  
 
15.7.2009 - středa - follow the watter v Londýně  
Ráno jsme vyrazili na největší cacherský okruh v Londýně, který se nachází zhruba mezi letištěm Heathrow a stadionem ve Wembley. Začali jsme pomalu, hned na první keši jsme našli takovou malou hamburgerárnu v marigotce a dali si velké hambáče a tím se rozjela naše celodenní pouť po keších, která nám vynesla něco pod 80 keší a 40 nachozených km. Tyto keše byly motivovány vodou a většina byla ze série Follow the water. Večer jsme se ještě s Jamiem stavili na nějaké cidery do hospody a uložili se ke spánku.  
 
16.7.2009 - čtvrtek - od London bridge po Greenwich park  
Ráno jsme se vydali do centra na další kešovací túru. Začátek byl u London bridge a skončili jsme na Greenwichi v parku, kde jsme chvíli odpočívali a pozorovali, jak policajti jezdí autem po trávě v parku a Franta si zašel na observatoř. Večer jsme přišli na ubytovaní a sledovali nějaké filmy v televizi. Suma sumárum asi 30 keší a 25 km.  
 
 
17.7.2009 - pátek - centrum Londýna  
Ráno jsme se vydali opět do centra Londýna a opět cachovali celý den. Tentokrát jsme lovili přímo v centru. Večer jsme dali opět nějaké to pivko na dobrou noc. Suma sumárum asi 30 keší a 30 km.  
 
18.7.2009 - sobota - okolo Temže  
Tento den jsme kešovali kolem Temže západně od centra. Opět to dělalo 30 cachí na 30 našlapaných kilometrů. Večer jsme se vydali opět do hospody na cider a tentokrát jsme ochutnali i hruškový.  
 
 
 
 
 
 
 
19.7.2009 - neděle - parky Londýnské  
Opět nás čekalo téměř celodenní kešovaní, které jsme ukončili asi po 25 km a asi 20 odlovených keších. Pozdě odpoledne jsme koupili jízdenku na expres na letiště Stansted, kde jsme na lavičkách přečkali noc.  
 
19.7.2009 - neděle - směr Frankfurt a domů  
Ráno jsme nastoupili do letadla a ocitli se opět ve Frankfurtu. Tentokrát bylo dost času a nádherné počasí, tak jsme odlovili v poklidu 7 nejbližších keší. Hahn je totiž bývalé vojenské letiště NATO a cache jsou umístěny v bývalých, ještě do nedávna používaných, bunkrech. Večer po deváté hodině nás letadlo přesunulo do Prahy, jen jsme si vzali věci z kanceláře a jeli nočním vlakem do Ostravy.


logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tri65dni
logo tvp
hledat v blogu uživatele 
hledat v blogu uživatele
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Sobota 16. 2. 2019 Svátek má Ljuba
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz