idudov > Blog (Můj deník)





0  Pošli link kamarádovi 8.3.15
Hurá na blog :-)  
Doufám, že tato forma psaní mi bude sloužit jako malinká mapa života, který se začal v poslední době neuvěřitelně rozjíždět :-)  
Ale kdo jsem? Slečna, která se, krom amaterského hraní divadla s olomouckým spolkem NaBalkoně, aktivně věnuje TFP modeligu, cestování, slackline a občas odloví nějakou tu cache. A samozřejmě studentka, která recenzuje divadelní představení, občas si zafilozofuje a snaží se předcházet logickému zákonu sporu v jakékoliv podobě :D  
 
Ale k věci! Svět okolo se mění a přináší nové výzvy a bohužel i problémy :-/ V posledních týdnech mě úspěšně nutí celiakie, abych se konečně naučila vařit - a výsledek? Výborný! :-) Řepánky, banánový chléb, pohanka na milión způsobů. Vaření mě opravdu začalo bavit a pomalu snad už i kouzlím :D  
A když zrovna nevařím, tak pravděpodobně hraju :-) Se spolkem zkoušíme novou hru - psychologické drama s pracovním názvem Moucha. Minulý víkend jsme věnovali intenzivnímu soustředění se a teambuildingu v Bělkovicích za Olomoucí a tento pátek hurá do Slavičína (Zlínský kraj) na přehlídku Valašské křoví. Familiérní a neformální atmosféra nás naprosto polhtila, nicméně bohužel půlka z nás musí Valašsko opustit a vrátit se zpět domů.  
Celý víkend následně trávím s rodinou a duem papoušků, které rozmazluji nejrůznějšmi dobrůtkami. Ale víkend je pryč a hurá zpět do školy, pondělí a úterý budu trávit na přednáškách epistemologa prof. Timothy Williamsona z Oxfordu. Strašlivě se těším :-) Krásný den! :-)

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tri65dni
logo tvp
hledat v blogu uživatele 
hledat v blogu uživatele
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Pondělí 16. 7. 2018 Svátek má Luboš
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz