Jméno:
FrantišekNarozen:6. února 1955, muž 63 let
Bydliště: sám, Louny Louny, Ústecký kraj
Byl online:5. 10. 2018
O sobě: "NEC IGNI CEDIT NEC FERRO" = "Nezničíš mne ohněm ani mečem". Životní zkušenost a zásada: "Nad nikým se nepovyšuj a před nikým se neponižuj. Pokud se jiný povyšuje nad Tebe nebo Tvé blízké a nebo Tě či je poníží, znič jej., Životní motto: Nežli sloužit a hrbit hřbet na nebi, raději budu pomáhat vládnout peklu.
Rodinný stav:
rozvedenýDěti:nežijí se mnouOrientace:heterosexuální
Postava:plnoštíhlá, 176 cm, 110 kg
Vzdělání:středoškolské, obor průmysl
Nyní jsem:důchodce
Závislosti:alkohol piju jen příležitostně a s mírou, vůbec nekouřím
Zájmy:práce doma / na zahradě, romantika, kino, internet, knihy, cestování, mam měl jsem doma fretku a když si našla v polích na procházce kamaráda který někomu uprchl - dal jsem jí svobodu a loni mi na jaře po delším pískání i přivedla ukázat potomka. Letos jsem ji viděl už jen z dálky- zdivočela a to je dobře...., poslouchám art, country a bluegrass, duchovni hudbu, filmovou hudbu, folk, funky, hardcore, hiphop, house, metal, pop, punk, raggae, rap, rock a techno, bojové sporty, cyklistika, stolní tenis, bowling, kuželky, šachy, pěší turistika, veslování a historický šerm a střelba z čehokoli a do čehokoli (mimo zvířátek)není také k zahození, Tajemno, magie, nadpřirozené jevy, menhiry, zříceniny hradů, a vše co k tomu patří a co s tím souvisí. Netančím a nevyhledávám akce s tímto spojené. Někde jsem kdysi četl:
Hledám: ženu od 38 do 62 let; O pár let mladší, hnědooká, hezká, hodná, inteligentní, milá a usměvavá paní, děti nevadí - LN, CV, MO, RA, LT. (Ale vždycky se otočím za mladou tmavovlasou a černookou hezkou holkou celou v černém oblečenou a namalovanou ve stylu Gothic. To nemá chybu...)

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tri65dni
logo tvp
hledat uživatele Uživatelé
hledat uživatele
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Pátek 18. 1. 2019 Svátek má Vladislav
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz